Slide Slide Slide Slide Slide Slide

Třída žabičky

Více

Třída veverky

Více

Třída včeličky

Více

Třída sovičky

Více
Čarodějnice

V úterý 30.4. děti se svými učitelkami oslaví Den čarodějnic v dopoledních hodinách. Přineste dětem kostýmy čarodějnic a čarodějů a může být i nějaká pochutina pro děti.

Výchovný koncert

Předškolní děti ze třídy Veverek a Včeliček navštíví v pátek 19.4. halu v Němčicích nad Hanou, kde pro ně děti a učitelé ze ZUŠ Němčice nad Hanou připravili koncert.

Beseda s policisty

V pátek 19. dubna navštíví děti naši místní policisté z Němčic nad Hanou. Děti čeká zajímavý program.

MUZIKOTERAPIE

V pátek 12.4. čeká děti program – Kouzelný zvoneček, který děti během programu promění na tanečníky, zpěváčky, děti si zahrají na netradiční hudební nástroje a na závěr si odpočinou u muzikoterapeutické relaxaci.

Primavizus – vyšetření zraku

Ve středu 10.4. bude probíhat na oddělení vyšetření zraku vašich dětí , kdo má zájem, můžete se nahlásit ve svých třídách.

UKLIĎME ČESKO

V pátek 5.4. od 9:45 hodin se děti zúčastní jako každoročně akce – Ukliďme Česko. Rukavice jsou pro děti zajištěny, dejte prosím dětem vhodné oblečení.

VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM K OCHRANĚ ZDRAVÍ

Ve čtvrtek čeká děti další pokračování Medvídka Polety a Sněhuláčka záchranáře k ochraně a bezpečí . Děti ze Soviček a Žabiček budou mít svačinku už v 8:00 hodin, přiveďte je prosím včas.

TVOŘIVÉ VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY

Ve čtvrtek 21.3.2024 od 15:30 si přijďte se svými dětmi vyrobit velikonoční výrobky do jednotlivých tříd naší školky. Těšíme se na vás.

Maňáskové divadlo v MŠ
  • V pátek 8.3.2024 – Maňáskové divadlo v MŠ na Veverkách v 9.30 hodin
INFORMAČNÍ SCHŮZKA PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ – ZÁPIS DO ZŠ

Zveme všechny rodiče předškolních dětí ze třídy Včeliček a Veverek na informativní schůzku týkající se blížícího zápisu dětí do Základní školy. Tato schůzka se bude konat v úterý 5.3.2024 v 16:00 hodin ve třídě Včeliček. Těšit se na vás budou vaše třídní paní učitelky a zástupkyně ZŠ.